Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Pasek boczny
Zamknij

Esseliveran, 60 kapsułek

12,50 
Esseliveran to suplement diety dla osób dorosłych łagodzący uszkodzenia toksyczne wątroby, spowodowane przez alkohol, smażone, ciężkie potrawy oraz leki. Działa wspierająco przy chorobach wątroby i ucisku w prawym podbrzuszu.
suplement IBScontrol
Zamknij

IBSControl, 30 kapsułek

17,90 
IBSControl to suplement diety na jelita o bogatym składzie. Pozwala on na odbudowę naturalnej flory bakteryjnej, przez co wspomaga trawienie i wzmacnia odporność organizmu, działający ochronnie na błonę śluzową jelit. Preparat stworzony dla osób dorosłych borykających się z problemami przewodu pokarmowego, złym trawieniem i wzdęciami.
probiotol suplement
Zamknij

Probiotol, 20 kapsułek

11,90 
Suplement diety Probiotol to preparat stosowany w celu uregulowania mikroflory bakteryjnej jelit. Zalecany szczególnie przy antybiotykoterapii, biegunce (w wyniku infekcji i zatrucia pokarmowego) oraz zakażeniach grzybiczych.
rapha control na wątrobę
Zamknij

RaphaControl, 30 kapsułek

8,50 
RaphaControl to suplement diety na trawienie zawierający szereg składników roślinnych, które mają dobroczynny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu ludzkiego. Uzupełnia codzienną dietę w składniki przyczyniające się do poprawy trawienia.
syliveran suplement
Zamknij

Syliveran, 30 kapsułek

8,50 
Syliveran to suplement diety uzupełniający codzienną dietę w składniki wspomagające trawienie. Szczególnie wskazany przy podrażnieniu wątroby, gdyż wspomaga jej regenerację. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Opakowanie zawiera 30 łatwych do połknięcia kapsułek.
Zamknij

SyliveranExtra, 30 kapsułek

9,90 
SyliveranExtra to suplement diety uzupełniający codzienną dietę w składniki wspomagające trawienie. Szczególnie wskazany przy podrażnieniu wątroby, gdyż wspomaga jej regenerację.Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Opakowanie zawiera 30 łatwych do połknięcia kapsułek.
traviron trawienie
Zamknij

Traviron, 30 kapsułek

11,99 
Traviron to suplement diety o unikalnej kombinacji ekstraktów roślinnych, które stanowią wsparcie naszego układu pokarmowego. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych.