Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pasek boczny
Promocja
zestaw seniora
Zamknij

Zestaw Seniora

73,80  63,80 
Zestaw suplementów dla Seniora, które uzupełnią codzienną dietę w substancje pomagające cieszyć się dłużej zdrowiem i młodym wyglądem. Suplementy zawarte w tym zestawie poprawiają wzrok, zmniejszają zmarszczki, wzmacniają kości i dają dawkę energii, aby mogli wykonywać codziennie czynności z uśmiechem. Oczywiście nie zapominajmy też o zabawie z wnukami. Wybierając Zestaw Seniora otrzymujesz 1 opakowanie Witaminy A+E za 1 grosz! Szczegóły w karcie produktu.
suplement na wzrok
Zamknij

Luteinol, 50 kapsułek

16,50 
Luteinol to kompleksowy preparat, który dzięki zawartości luteiny, zeaksantyny, witamin oraz cynku wspiera prawidłowe widzenie. Suplement diety na wzrok polecany szczególnie przy zmęczeniu oczu oraz przy długotrwałej pracy przy komputerze.
suplement diety osteomix
Zamknij

Osteomix, 30 kapsułek

19,50 
Osteomix to suplement diety na osteoporozę wspomagający utrzymanie zdrowych kości i zębów. Składniki preparatu korzystnie wpływają na proces wbudowywania wapnia do struktur kości. Rekomendowany jest przy osteoporozie, złamaniach kości, menopauzie czy profilaktycznie do wzmocnienia zębów.
seniorin suplement
Zamknij

Seniorin, 30 kapsułek

17,90 
Seniorin to suplement diety dla seniorów, aby mogli się cieszyć dobrym zdrowiem. Zawiera w swoim składzie doskonale zbilansowany zestaw witamin i minerałów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
witamina a+e na skórę i głos
Zamknij

Witamina A+E, 30 kapsułek

9,90 
Suplement diety w kapsułkach na gardło, Witamina A+E zapewnia 100% dziennego zapotrzebowania na Witaminy A i E. Zapewnia skuteczną ochronę przed wolnymi rodnikami i pozwala zachować zdrową skórę.