Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Pasek boczny
suplement antystresan
Zamknij

Antystresan

11,90 
Antystresan to suplement diety na stres łagodzący stany napięcia nerwowego, zawierający ekstrakt z melisy, magnez oraz witaminę B6.  Rekomendowany jest osobom dorosłym w okresach narażenia na długotrwały stres, obniżenie nastroju czy problemy ze snem na tle nerwowym.
-29%
koenzym q10 opóźnienie procesów starzenia
Zamknij

Koenzym Q10

34,90  24,90 
Koenzym Q10 to suplement diety, który odpowiada za dostarczanie energii naszym komórkom. Produkt przeznaczony dla osób powyżej 30 roku życia, u których występują niedobory koenzymu. Preparat jest niezbędny dla osób, które chcą opóźnić proces starzenia się organizmu oraz w chorobach układu krążenia. Aktywność fizyczna oraz przyspieszona przemiana materii zwiększa zapotrzebowanie na koenzym Q10 w naszych organizmach.
suplement magnez b6 d
Zamknij

Magnez + B6 + D 200 IU

18,90 
Magnez + B6 + D 200 IU to suplement diety zawierający w swoim składzie trzy formy magnezu. Rekomendowany jest dla osób dorosłych przy męczących skurczach, w profilaktyce niedoboru magnezu oraz przy stanach napięcia nerwowego i chronicznym zmęczeniu.
megasleep suplement diety
Zamknij

MegaSleep

17,90 
Megasleep to suplement diety na sen. Unikalna kompozycja ekstraktów roślinnych, witamin, magnezu i melatoniny ułatwia szybkie zasypianie, jednocześnie wyciszając i regulując układ nerwowy.
suplement diety seniorin
Zamknij

Seniorin

17,90 
Seniorin to doskonale zbilansowany zestaw witamin i minerałów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Szczególnie polecany dla Seniorów, aby mogli się cieszyć dobrym zdrowiem.
suplement witamina D z olejem z krokosza
Zamknij

Witamina D3 + olej z krokosza

19,90 
Witamina D3 z olejem z krokosza to suplement diety, który stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety w niezbędną dla prawidłowego funkcjonowania organizmu witaminę D. Witamina D jest jedną z czterech witamin, która rozpuszcza się w tłuszczach.