W naszym sklepie masz do wyboru dwie formy płatności. Dokonujesz wyboru jedynie na podstawie własnych preferencji:

Płatności elektroniczne, czyli szybkie przelewy. Jest to najbardziej wygodny i najszybszy sposób dokonania zapłaty za pośrednictwem internetu. Jeżeli zdecydujesz się na tę formę płatności, zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl w celu dokonania płatności.
Cały proces jest błyskawiczny i bezpieczny. Wystarczy wybrać swój bank i dokonać opłaty. Należności otrzymujemy niemalże natychmiastowo i możemy od razu przejść do realizacji Twojego zamówienia.

Płatność tradycyjnym przelewem – należy dokonać wpłaty na poniższy numer rachunku bankowego. Przekażemy Ci go także w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Realizacja zamówienia rozpoczynamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Bank: BNP PARIBAS BANK POLSKA SA
66 2030 0045 1110 0000 0408 0580
BIOLANE PHARM IRENA CHOJNACKA SP. J.
ul. A. Hryniewickiego 6C/ lok. 41
81-340 Gdynia

Płatność przy odbiorze – możesz dokonać płatności odbierając zamówienie płacąc bezpośrednio u kuriera. Ta metoda płatności wiąże się z dodatkową opłatą za realizację każdego zamówienia. Zamówienia te realizowane są od razu po złożeniu zamówienia.