Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem i podsumowaniem złożonego przez Ciebie zamówienia zamówienia. Od tej pory będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin wysyłki zależy od wybranej przez Ciebie formy płatności (szybki przelew, przelew tradycyjny, pobranie). Z kolei czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy (kurier, paczkomat, przesyłka pocztowa).

Termin wysyłki: 1-3 dni robocze
Oczywiście Dokładamy wszelkich starań, aby wysyłać przesyłki jak najszybciej. Większość zamówień wysyłana jest tego samego dnia, którego zamówienie zostało złożone. Zależy to oczywiście od kilku czynników – godzina złożenia zamówienia, kolejka zamówień, zdarzenia losowe).

Forma płatności

Płatność elektroniczna – najwygodniejszy i najszybszy sposób dokonania płatności. Zamówienie możemy zrealizować tuż po dokonaniu przez Ciebie płatności.

Płatność przelewem – czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od tego w jakim banku masz konto, trwa to do dwóch dni roboczych. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie możemy rozpocząć realizację zamówienia.

Płatność przy odbiorze przesyłki – umożliwia natychmiastową realizację zamówienia. Zapłaty dokonujemy u kuriera bądź w paczkomacie. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

Forma dostawy

Inpost kurier – najczęściej dostarcza paczki na drugi dzień.

Paczkomaty Inpost – dostawa w 1-2 dni robocze od dnia nadania, do wybranego paczkomatu w całej Polsce

Poczta Polska – dostarcza paczki w terminie 2-5 dni roboczych.